A+ Mavişehir No.3 projesi ile Zabıtçı İnşaat, sizlere, hayalini kurduğunuz konfor ve çevreyi sunuyor.

Yeni nesil yaşam anlayışı ile No.3’ten konut sahibi olabilirsiniz. No.3’te elit yaşam tarzlarına hitap eden, sağlıklı bir çevrede yaşama zemin hazırlayacak bütün özellikler bulunmaktadır.

Mavişehir’e No.3 ile komşu olmanın farklı avantajlarını sizde yaşayın.

 

Profesyonel fitness ekipmanları ile her türlü detayın düşünüldüğü rahatça spor yapabileceğiniz mükemmel bir atmosfer ve No.3 Mavişehir ayrıcalıkları ile sağlıklı bir yaşam sizleri bekliyor.

Her sabah güne farklı başlayacak, No.3'de yaşamın farklı ayrıcalığını detaylarda ve konforun tanımladığı bütünde hissedeceksiniz. Banyolarımızdaki fayans ve seramikler İtalya ve İspanya'dan ithal edilmiştir. Klozet ve lavabolarda "İdeal Standart" ve "Laufen" marka ürünler kullanılmıştır. Bataryalarda dünyaca ünlü "Hansgrohe" markasının tasarım ödüllü ürünleri tercih edilmiştir.

Merkezi doğalgazlı yerden ısıtma sistemi ve Control 4 otomasyon sistemi ile daire özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Bir mutfaktan fazlası diyorsanız No.3 Mavişehir'de mutfaklarınız fazlasıyla sizin için düşünüldü. Hayalini kurduğunuz zaman, yüzünüze sımsıcak bir gülümseme konduran o güzel bahçelerde aradığınız huzur No.3 Mavişehir'de